Lietuvos architektų sąjunga

LRT būstinės konkurso darbai

 

Liepos mėnesį VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) paskelbė architektūros konkursą LRT naujai būstinei, esančiai S. Konarskio g. 49. Lapkričio 20 d. buvo paskutinė darbų pateikimo diena, po kurios paaiškėjo, kad konkurse dalyvauja 9 dalyviai, laiku pateikę darbus. Konkurso laimėtoją paskelbti žadama gruodžio mėnesį.
Komisija svarstys pateiktus darbus ir balsuos dėl geriausios architektūrinės idėjos. Tikimasi, kad naujasis LRT pastatas bus funkcionaliai pritaikytas skirtingoms medijoms, orientuotas į esamus darbuotojų poreikius, tačiau apimantis ir medijos pokyčius ateityje.
„Naujo LRT pastato projektas turi sutelkti administraciją, žurnalistus, turinio kūrėjus bei kitus, su turinio gamyba susijusius specialistus vieningam darbui ir bendradarbiavimui, sudaryti galimybę glaudžiai  bendradarbiauti naujienų tarnyboms. Todėl konkurso vertinimo komisijos laukia nelengva užduotis – iš pateiktų darbų išrinkti tą, kuris sujungs svarbiausius naujo LRT pastato aspektus ir atspindės organizacijos misiją ir formuos tinkamą įvaizdį“, – sako LRT turto valdymo vadovas Linas Kaminskas.
LRT konkursą organizuoja kartu su partneriais Lietuvos architektų sąjunga. Konkurso metu pateiktus projektus vertins vertinimo komisija, kurią sudaro: vyriausioji miesto architektė Laura Kairienė, architektai Gražina Janulytė-Bernotienė, Tomas Grunskis ir Marija Nemunienė, LRT tarybos narė Laura Matjošaitytė ir LRT generalinis direktorius bei LRT Administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovas.
Sukurta ir internetinė svetainė, skirta LRT būstinės projektui. Su konkursui pateiktais darbais nuo š. m. lapkričio 24 d. bus galima susipažinti arba joje, arba apsilankant ekspozicijoje Lietuvos architektų sąjungoje, Kalvarijų g. 1, Vilniuje.

 

Konkurso darbai:

DEVIZAS: 6KIEMAI

Aiškinamasis raštas: 6KIEMAI_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: 8900MHz

Aiškinamasis raštas: 8900MHz__Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: EVX50M

Aiškinamasis raštas: EVX50M_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: FABULA

Aiškinamasis raštas: FABULA_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: L1R2T3

Aiškinamasis raštas: L1R2T3_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: LRT MEDIJŲ PARKAS

Aiškinamasis raštas: LRT MEDIJŲ PARKAS_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: PIXEL

Aiškinamasis raštas: PIXEL_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: ŠVIESA

Aiškinamasis raštas: ŠVIESA_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

DEVIZAS: ŠVYTURYS

Aiškinamasis raštas: ŠVYTURYS_Aiškinamasis raštas

Planšetai:

 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal