Lietuvos architektų sąjunga

Šaukiama pakartotinė eilinė ataskaitinė konferencija

Šaukiama pakartotinė eilinė ataskaitinė konferencija
Petro Armalio nuotr.

Lietuvos architektų sąjungos nariai rinksis spalio 7 d.

Š. m. spalio 7 dieną, ketvirtadienį 15.30 val. pakartotinai šaukiama eilinė ataskaitinė Lietuvos architektų sąjungos konferencija, kuri vyks Best Western Vilnius Konferencijų centre (buvęs viešbutis „Vilnius“) Konstitucijos pr. 14, Vilniuje.

Atvykus į konferenciją privalu pateikti Galimybių pasą (popierine arba elektronine forma) arba kitą vietoj Galimybių paso žemiau nurodytą dokumentą, taip pat prašome renginio metu dėvėti apsauginę veido kaukę.

Galimybių pasas suteikiamas, jeigu asmuo:

 • yra pasiskiepijęs nuo COVID-19:
  • Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir „Pfizer”) ar „Spikevax“ (gamintojas „Moderna”) vakcina ir praėjo 1 savaitė po antrosios dozės suleidimo;
  • Covid-19 Vaccine Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina ir praėjo 2 savaitės po vienintelės vakcinos dozės suleidimo;
  • Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) vakcina ir praėjo 4 savaitės, bet ne ilgiau nei 13 savaičių, nuo pirmos dozės suleidimo ir iš karto po antros dozės suleidimo;
  • prieš tai persirgo COVID-19 ir praėjo 2 savaitės po pirmos bet kurios vakcinos dozės suleidimo.
 • yra persirgęs COVID-19 – praėjus ne daugiau nei 210 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos;
 • turi neigiamą mokamą SARS-Cov-2 PGR tyrimo rezultatą – galioja 48 valandas nuo ėminio paėmimo momento.
 • turi teigiamą COVID-19 IgG antikūnų arba bendrųjų antikūnų kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo rezultatą – praėjus ne daugiau nei 60 dienų. 

Pagal šiuo metu galiojančias Sveikatos apsaugos ministro patvirtintas taisykles, asmenys vietoje Galimybių paso gali naudoti vieną iš medicininių dokumentų iš E.sveikatos sistemos: ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašą. Šiuos dokumentus, negalintiems prisijungti prie E.sveikatos sistemos, gali išduoti sveikatos priežiūros įstaiga. Juos galima turėti telefone arba atspausdintus.

Konferencijos metu bus išklausytos ir tvirtinamos LAS pirmininko ir Tarybos veiklos ataskaita, Revizijos ir Etikos komisijų ataskaitos, taip pat –  atlikto LAS finansinių ataskaitų ir veiklos rezultatų audito išvados.

PRIDEDAMA:

 1. Konferencijos darbotvarkės projektas.

Su pagarba

LAS pirmininkė Rūta Leitanaitė

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal