Lietuvos architektų sąjunga

Įvyko susitikimas su miesto vadovais

A. Bakšio nuotr.

VAUET ir LAS Vilniaus skyriaus atstovai išklausė mero planus ir pasidalino įžvalgomis

Lietuvos architektų sąjungos patalpose 2023 liepos 27 d. Lietuvos architektų sąjungos Vilniaus skyriaus valdybos ir Architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos narių prašymu vyko susitikimas su Vilniaus miesto meru Valdu Benkunsku, vicemeru, atsakingu už miesto plėtros ir infrastruktūros klausimus Andriumi Grigoniu, administracijos direktoriumi Adomu Bužinsku ir Vyriausiojo miesto architekto skyriaus Teritorijų planavimo ir plėtros projektų skyriaus vedėju Beniumi Bučeliu. Apie tokio bendravimo poreikį kandidatui į Vilniaus mero postą Vilniaus architektų bendruomenė buvo užsiminusi dar kovo mėnesį, Lietuvos architektų sąjungos Vilniaus skyriuje rengiant priešrinkiminius susitikimus su kandidatais į sostinės merus.
Susitikimo metu meras pristatė informaciją apie numatomus pokyčius erdvinėje miesto infrastruktūroje, būsimus miesto Bendrojo plano koregavimo aspektus, numatomas miesto administracijos inicijuojamas reorganizacijas valdyme, buvo pasidalinta įžvalgomis ir nuomonėmis apie architektūrinių konkursų svarbą, jų poreikį miestui bei galimą glaudesnį Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos architektų sąjungos Vilniaus skyriaus valdybos ir Architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos bendradarbiavimą, siekiant mieste kokybiškiau realizuoti Lietuvos Respublikos architektūros įstatyme numatytus architektūros kokybės kriterijus bei tai užtikrinant viešojo intereso lauke.
Miesto vadovas sutiko, kad tokie ar labiau specializuoti pagal aktualias tematikas kolegialūs susitikimai turėtų vykti reguliariai.

VAUET posėdžių medžiaga iki 2017 m.

Įrašus apie ankstesnius (iki 2017 m.) Vilniaus Architektūros-urbanistikos ekspertų tarybos (VAUET) posėdžius rasite adresu: http://old.architektusajunga.lt/architekturos-ekspertu-tarybos-posedziai

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal