Lietuvos architektų sąjunga

Forum Wood Building Baltic

Forum Wood Building Baltic

Tarptautinė konferencija apie medinę statybą – Vilnius Tech.

FORUM WOOD BUILDING Baltic 2023 – tai jau ketvirtą kartą Baltijos regione ir pirmą kartą Lietuvoje organizuojama konferencija. Kasmetinis konferencijų iniciatorius – tai FORUM HOLZBAU organizacija. Tarptautinė medinės architektūros, inžinerijos ir technologijų plėtra skirta statybų profesionalų auditorijai: įskaitant architektus, inžinierius, rangovus, būsto organizacijas, planuotojus, gamintojus ir miestų dizainerius. Forumas bus įskaitytas kaip 9 valandų kvalifikaciniai kursai architektams.

FORUM HOLZBAU buvo įkurta kaip pirmaujančių universitetų platforma, skirta žinių ir technologijų perdavimui medienos statybų srityje. Organizacija šį tikslą pasiekia organizuodama Europos konferencijų bei parodų programą. Jie remia ir koordinuoja mokslą, mokslinius tyrimus bei švietimą tvarios statybos ir šiuolaikinės medinės architektūros ribose. Šiemet FORUM HOLZBAU labai glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. 
Pagrindiniai renginio partneriai – UNESCO ir ŠIAURĖS MINISTRŲ TARYBOS BIURAS LIETUVOJE, Lietuvos Architektų rūmai. Informacinis partneris – „Statyba ir Architektūra”.

Išankstinė registracija
Renginys vyks VILNIUS TECH, Saulėtekio al. 11, Aula Magna
Kovo 30 – 31 dienomis
Daugiau informacijos: http://vilniustech.lt/fwbb

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal