Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Šviežiausia lietuviškos architektūros grietinėlė

„Reikia architekto“: Šviežiausia lietuviškos architektūros grietinėlė

Kas, kur ir kokie yra geriausi Lietuvos naujos architektūros pavyzdžiai? Į šį klausimą kas dvejus metus bando atsakyti tradicinis, nepriklausomas, Lietuvos architektų sąjungos organizuojamas konkursas „Žvilgsnis į save“. Šio konkurso metu renkami penki geriausi per paskutinius dvejus metus Lietuvoje, ar Lietuvos architektų sukurti projektai. Apie šiemetinio konkurso rezultatus laidoje kalbėsimės su tarptautinės vertinimo komisijos nariais. O jie – tai architektas iš Rumunijos, buvęs Tarptautinės architektų sąjungos generalinis sekretorius Serban Tiganas, architektė iš Estijos, biuro „Kavakava“ įkūrėja Siiri Valner bei architektūros kritikė iš Latvijos Ieva Zibarte.

Laidos klausykite 2022 m. lapkričio 14 d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal