Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Statausi daugiabutį sau. II dalis

Tęsiame laidų apie savadarbio būsto praktiką ciklą. Savadarbis būstas – tai procesas, kai daugiabutįsumaniusi pasistatyti žmonių grupė nusiperka sklypą, užsako projektą ir jo statybą ir gyvena tokiuose namuose, apie kokius svajojo. Priedo, sutaupo pinigų. Pirmoje laidoje (https://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto/statau-daugiabuti-sau?soundtrack=1 ) su architekte iš Danijos Silje Erøy Sollien kalbėjome apie tai, kaip veikia savadarbio būsto schema, aptarėme pavyzdžius iš Europos. Šioje laidoje su sociologu Tadu Šarūnu, architektu Simu Kazlausku ir Vilniaus miesto vyriausiu architektu Mindaugu Pakalniu aptarsime, kodėl Lietuvoje iki šiol nėra savadarbio būsto pavyzdžių, kaip būtų galima šią praktiką paskatinti ir kaip ji prisidėtų prie įvairesnio, gyvesnio, kokybiškesnio miesto kūrimo.

Laidos klausykite 2020 m. liepos 16d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal