Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Kas geresnio, broliukai?

„Reikia architekto“: Kas geresnio, broliukai?

Galimybė patyrinėti ir pamatyti tolimas šalis, jų kraštovaizdį ir architektūrą, patirti, kaip „užjūriuose” kuriami miestai, kokiuose pastatuose gyvena ir dirba, kokiose viešose erdvėse susitinka žmonės – traukia ne vieną keliautoją ir, žinoma, architektą. Bet ne mažiau įdomu pamatyti, kaip sekasi kaimynams. Šįkart – ne apie įprastą palyginimo vardiklį Estiją, bet apie dar artimesnę šalį – Latviją.

Neseniai čia įvyko kasmetiniai naujausios architektūros apdovanojimai. Tarptautinė žiuri išrinko patį geriausią per pastaruosius metus įgyvendintą statinį, o kartu aplankė ir daugiau geros architektūros pavyzdžių. Tarp vertinimo komisijos narių iš Europos šiemet dalyvavo ir Lietuvos architektas Laurynas Avyžius. Su juo ir pasikalbėsime apie tai, kokia Latvijoje kuriama naujausia architektūra ir kas joje sužibėjo šiemet.

Laidos klausykite 2021 m. rugsėjo 9d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal