Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Kaip skiriasi architektūros veidas skirtinguose žemynuose?

Architektai apibūdinami kaip specialistai, turintys sugebėjimą pasaulį ir idėjas vertinti įvairiais aspektais iškart. Visi jie – ir tai, kaip aplinkoje nori veikti visuomenė, ir kaip čia juda pinigai, ir politinė sankloda, ir gamtos kaprizai, ir technologiniai išradimai – turėtų kloti pamatus architektūrinėms idėjoms. Kodėl tuomet skirtinguose kontekstuose randasi vienoda architektūra? Kokie bendri vardikliai stumia pasaulio architektūrą pirmyn? Kuo gyvena kolegos ne tik kaimyninėse šalyse, bet ir tolimuose regionuose? Koks bendras pasaulio architekto, architektūros ateities piešinys dėstosi iš skirtingų dalelyčių? Apie tai laidoje kalbamės su Tarptautinės architektų sąjungos, vienijančios  per 3,2 mln. architektų iš viso pasaulio, prezidentu Thomu Vonier.

Laidos klausykite 2018 m. vasario 22d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal