Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Kaip mokyklos architektūra padeda udgyti demokratišką ir laisvą asmenybę?

Kaip gali mokykla tapti vieta, pelnytai vadinama antraisiais namais, kuriuose asmenybė augtų ir kurtų ir veržtųsi tobulėti pati, neverčiama? Receptas turi labai daug sudėtinių dalių – tai mokytojai, mokymo programos, papildomų užsiėmimų galimybė ir taip toliau, tačiau šioje laidoje kalbėsime apie labai apčiuopiamą mokymo proceso elementą – vietą, kurioje mokymasis vyksta. Kokią reikšmę mokymuisi turi mokyklos architektūra? Kaip mokyklos pastatas, jo aplinka, atskiros klasės, salės, kabinetai gali pakeisti mokymosi procesą į gera? Apie tai kalbėsimės su Kembridžo universiteto Švietimo fakulteto lektore Catherine Burke.

Laidos klausykite 2018 m. vasario 8d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

 

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal