Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Į viešbutį – susitikti su Dėdė Miegu

„Reikia architekto“: Į viešbutį – susitikti su Dėdė Miegu

Nors, kaip sako patarlė, namie ir geriausia, vis dėlto kartais tenka pagyventi ir laikinuose namuose – viešbučiuose. Viešbutis gali atlikti įvairiausias funkcijas – būti laikinais namais, darbo biuru, pabėgimo iš kasdienybės plano dalimi, pramoga, ar net gydymosi priemonė. Apie tai, kokie viešbučiai įdomiausi, sėkmingiausi, kokie jie bus rytoj ir kokios ypatingos architektūrinės paslaptys taikomos jų projektams, šioje laidoje kalbėsimės su studijos „Arches“ architektu Edgaru Neniškiu, kurio kartu su komanda suprojektuotas viešbutis ir SPA Amberton Green SPA Druskininkai neseniai laimėjo 1-ąją vietą tarptautiniame tvarios architektūros konkurse „Sustainability in Architecture Construction and Design in Baltics 2022“. Antroji laidos pašnekovė – viešbučų ir SPA vystymo ekspertė Eglė Rukšėnaitė.

Laidos klausykite 2022 m. spalio 3d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal