Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Bibliotekos – namai ne vien knygoms

Foto: Karolis Mankauskas

Kaip kiekviename mieste, miestelyje, būtinai turi būti stotis, paštas, savivaldos būstinė, taip neišvengiamai kultūros infrastruktūrą turi papildyti ir biblioteka. Buvusios šventais ir tyliais knygų archyvais, šiandien bibliotekos keičiasi ir tampa miesto kultūrinio gyvenimo židiniais. Kad bibliotekos galėtų priimti naujas visuomenės pageidaujamas veiklas ir prisitaikyti prie naujų darbo, mokymosi ir bendradarbiavimo metodų bei technologijų, turi keistis ir jų architektūra. Kaip? Ir ar į gera? Apie tai laidoje kalbėsimės su naujausias, per paskutinius keliolika metų pastatytas ar atnaujintas Lietuvos bibliotekas tyrimą atlikusiais ir straipsnius rašiusiais architektu Matu Šiupšinsku ir sociologe Dalia Čiupailaite. 

 

Laidos klausykite 2019 m. vasario 14d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal