Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Autobusų stotis gydys Vilniaus kraujotaką

„Reikia architekto“: Autobusų stotis gydys Vilniaus kraujotaką

Apie Vilniaus autobusų stotį diskusijos netyla jau kelis metus – ką su ja daryti? Sovietmečiu pagal architekto Vytauto Brėdikio projektą pastatyta stotis šiandien jau gerokai atgyvenus ir fiziškai, ir morališkai, ir funkciškai. Taigi – atnaujinti ar nugriauti? Jei atnaujinti – tai kaip? O gal išvis perkelti kažkur kitur mieste? Per tą laiką aplink autobusų stotį užvirė dideli pasikeitimai – ir Naujamiestyje apskritai, ir geležinkelio stoties teritorijoje, kurioje po architektūrinio konkurso numatomi didžiuliai pokyčiai. Atsinaujinimo šišo neatlaikė ir autobusų stotis – neseniai visuomenei pristatyta naujos autobusų stoties ir jos aplinkinės teritorijos vystymo vizija. Apie ją  laidoje kalbėsimės su projekto bendraaautore, biuro DO ARCHITECTS partnere architekte Gilma Teodora Gylyte ir sociologijos daktaru Tadu Šarūnu.

Laidos klausykite 2022 m. gruodžio 26 d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal