Lietuvos architektų sąjunga

Tradicinė architektūra: tvirtumas, patvarumas, tvarumas

Tradicinė architektūra: tvirtumas, patvarumas, tvarumas

LAS KAUET kvalifikacijos kėlimo kursai kviečia į Rumšiškes

Kviečiame į kvalifikacijos  tobulinimo kursų seminarą „Tradicinė architektūra: tvirtumas, patvarumas, tvarumas“,  kuris vyks Rumšiškių muziejaus miestelyje.

Tradicinės  medžiagos ir konstrukcijų ypatumai – statinių konstrukcijų žiūra per tvirtumo, patvarumo, tvarumo kriterijus.

Detaliau apie seminarą:

9.30 susitinkam Rumšiškėse, prie įėjimo į muziejų (prie kasų). Kas nespės, ateiti savarankiškai į muziejaus miestelį Tabariškių namą (šalia muziejaus miestlio varpinės, su dviaukščiu prieangiu) iki 10.00. Automobilį geriausia palikti stovėjimo aikštelėje prie įėjimo, kaina 2 Eur parai. Pasiimkit ką nors užvalgyti prie kavos/arbatos (kavos pertrauka 12.00 -12.30).

10.00 – 10.15 Įvadas į seminarą, susipažinimas   
10.15 – 11.00 Paskaita apie vietos medžiagas, medinių konstrukcijų savitumą, specifiką, kaip jos lemia formas (ką svarbu žinoti projektuojant medinius pastatus). Lektorė Rasa Bertašiūtė, Architektūros ir statybos instituto humanitarinių mokslų daktarė, medinės architektūros paveldo ekspertė, Lietuvos liaudies muziejaus  medinės architektūros tyrimo ir mokymo centro KP specialistė, tautinio paveldo produktų sertifikavimo komisijos narė
11.00– 12.00 Paskaita apie medienos savybes ir naudojimą istoriniuose pastatuose. Lektorius Kęstutis Cikanas,  įmonės „Medžio meistrų draugija“ vadovas.
12.00 – 12.30 Kavos pertrauka
12.30 – 15.00 Pasivaikščiojimai: medinių statinių konstrukcijų žiūra, inžineriniai technologiniai sprendiniai – su Rasa Bertašiūte.
15.00 – 15.30 Savirefleksija

Tikslas: gilinti žinias apie projektavimo tradicinėje aplinkoje principus: saugomose teritorijose, etnokultūrinėse gyvenvietėse, Lietuvos kaimo kraštovaizdyje.

REGISTRACIJA

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. birželio 6 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:
LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant: — „už 2023-05-31-KAUET kursus“; dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

Kaina 30 Eur. Asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2023 m. birželio 6 d. moka papildomą 5 Eur administravimo mokestį.

  • Kursus išklausę architektai gaus 5 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus.
  • Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  • Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  • Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  • Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  • Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  • Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu buhalterija@laskaunas.lt
  • Pažymėjimai išklausiusiems paskaitas bus atsiųsti el. paštu.

 

Paskaitų ciklas, skirtas Architektūros įstatyme numatytų ir su urbanistiniu dizainu bei planavimu susijusių Architektūros kokybės kriterijų aptarimui, problematikai ir įgyvendinimui.
Kursų programa, grafikas ir pranešimai apie kursus talpinami svetainėje www.laskaunas.lt Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).
Kvalifikacijos kursų programa suderinta su LR Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais.

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė,  +37061611510, el. paštas: vsikauet@gmail.com

LAS veiklą per Meno kūrėjų organizacijų strateginio finansavimo programą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal