Lietuvos architektų sąjunga

Tradicinė architektūra:  grožis, dermė, kontekstualumas

Tradicinė architektūra:  grožis, dermė, kontekstualumas

LAS KAUET kvalifikacijos kėlimo kursai vėl kviečia į Rumšiškes

… į kvalifikacijos  tobulinimo kursų seminarą Tradicinė architektūra:  grožis, dermė, kontekstualumas“,  kuris vyks Rumšiškių muziejaus miestelyje, Tabariškių name liepos 12 d.

Diena skirta grožio, estetikos architektūroje temai, atsižvelgiant į istorinį, gamtinį, kultūrinį ir socialinį kontekstus.

9.30 susitinkam Rumšiškėse, prie įėjimo į muziejų (prie kasų). Kas nespės, gali ateiti savarankiškai į muziejaus miestelį, Tabariškių namą (šalia muziejaus miestelio varpinės, su dviaukščiu prieangiu).

10.00 – 10.30 Įvadas į seminarą, temos pristatymas.

10.30 – 12.30 Pasivaikščiojimai: profesionalo  žiūra kreipiant dėmesį į vietos savitumus, kontekstualumą, estetikos raišką,  erdvių ir pastatų santykį, architektūros kompoziciją ir dermę. Dr. Rasa Bertašiūtė,  medinės architektūros paveldo ekspertė, Lietuvos liaudies muziejaus  medinės architektūros tyrimo ir mokymo centro KP specialistė.

12.30 – 13.30 Kavos pertrauka

13.30 – 14.30 Sociologo žvilgsniu: Moderniosios visuomenės paveldosaugos iššūkiai. VDU Sociologijos katedros prof. hab. dr. Vylius Leonavičius

14.30 -16.00 Profesionalų diskusija apie kintančias kaimo, mažų miestelių ar specifinių miesto kvartalų erdvių ir statinių funkcijas, naujus poreikius, galimybes ir būdus tai priderinti prie susiformavusios aplinkos.

Automobilį geriausia palikti stovėjimo aikštelėje prie įėjimo, kaina 2 Eur parai.
Pasiimkit ką nors užvalgyti prie kavos, arbatos.

REGISTRACIJA

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. liepos 11 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą 
LT66 7300 0100 9701 3418, AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000, nurodant: „už 2023-06-12 KAUET kursus“; dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

Kaina 30 Eur. Asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2023 m. liepos 11 d. moka papildomą 5 Eur administravimo mokestį.

  • Kursus išklausę architektai gaus 5 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus.
  • Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  • Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  • Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  • Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  • Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  • Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu buhalterija@laskaunas.lt
  • Pažymėjimai išklausiusiems paskaitas bus atsiųsti el. paštu.

Paskaitų ciklas, skirtas Architektūros įstatyme numatytų ir su urbanistiniu dizainu bei planavimu susijusių Architektūros kokybės kriterijų aptarimui, problematikai ir įgyvendinimui.
Kursų programa, grafikas ir pranešimai apie kursus talpinami svetainėje www.laskaunas.lt. Organizatorius – viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).
Kvalifikacijos kursų programa suderinta su LR Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais.

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė, tel. +37061611510, el. paštas vsikauet@gmail.com

LAS veiklą per Meno kūrėjų organizacijų strateginio finansavimo programą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal