Lietuvos architektų sąjunga

Stoties konkurse komisijos favoritai – Zaha Hadid Architects

Stoties konkurse komisijos favoritai – Zaha Hadid Architects

Vilniaus geležinkelio stoties komplekso, stoties aikštės ir aplinkinės teritorijos konkurse artėja prie pabaigos.

Paskelbti vertinimo komisijos nuomone geriausių tarptautiniame architektūros konkurse, surengtame išrinkti geriausią Vilniaus geležinkelio stoties komplekso, stoties aikštės ir aplinkinės teritorijos pertvarkymo idėją, dalyvavusių projektų autoriai. 

Iš 33 konkursui pateiktų darbų pirmoji vieta skirta projektui „Green connect“, kurio autorius yra pasaulinio garso kompanija „Zaha Hadid Architects“. Antroji vieta skirta „314159“, autoriai – B&M Architects Ltd Arkkitehtuuritoimisto B & M Oy iš Suomijos), trečioji – „19MM75“, autoriai SBS Engineering Group Sp. z.oo iš Lenkijos, ketvirtoji – „VGS159“, autoriai – UAB „Archinova“ kartu su  PLH Arkitekter A/S iš Danijos, penktoji – „ZSEBUA“, autoriai – Shenzhen Aube Architectural Engineering Design Co., Ltd iš Kinijos. Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas, kaip įprasta, patikrinus kvalifikaciją įrodančius dokumentus.

Tarptautinis konkursas buvo paskelbtas šių metų kovo mėnesį, sulaukta 33 dalyvių darbų. Su visomis architektų vizijomis ir jų autoriais kviečiame susipažinti projekto svetainėje www.vilniusconnect.lt.

Architektūrinio konkurso organizatoriai – „Lietuvos geležinkeliai“, šalies geležinkelių tinklą valdanti bendrovė „LTG Infra“ ir Vilniaus miesto savivaldybė. Konkurso organizatoriams atstovauja konsultacijų bendrovė „Civitta“ ir Lietuvos architektų sąjunga.

II vieta – projektas 314159. B&M Architects Ltd Arkkitehtuuritoimisto B & M Oy
III vieta – 19MM75. SBS Engineering Group
IV vieta. VGS159 – Archinova ir PLH Arkitekter
V vieta. ZSEBUA – Shenzhen Aube Architectural Engineering Design

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal