Lietuvos architektų sąjunga

Siūlykite kandidatus Aplinkos ministerijos apdovanojimui

Kviečiame Lietuvos architektų sąjungos narius iki 2019 m. birželio 15 d. siūlyti, kuriuos architektūros ir urbanistikos kūrinius LAS turėtų nominuoti Aplinkos ministerijos  galimus pretendentus gauti Aplinkos ministerijos 2019 m. apdovanojimą, kuriuos nominuosime LAS vardu.

Kaip kasmet, siekdama skatinti Lietuvos architektų kūrybinę veiklą, įvertinti pasiekimus ir realizuoti architektūros kūrinio reikšmę šalies visuomeniniame kultūriniame gyvenime, Aplinkos ministerija skirs  apdovanojimus už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityje. Laimėtojams bus įteikti diplomai-pažymėjimai ir simboliniai prizai.

Architektūros kūriniams priskiriami pastatai ar kiti statiniai, įgyvendinti praėjusiais ir einamaisiais kalendoriniais metais, o urbanistikos kūriniams – urbanistinės idėjos, urbanistinio vystymo galimybių studijos, teritorijos vystymo koncepcijos, projektiniai pasiūlymai ir kompleksinio teritorijų planavimo dokumentai, kiti su urbanistika susiję edukaciniai projektai ir leidiniai.

Apdovanojimui teiksimus kūrinius atrinks LAS Taryba. Apdovanojimai bus įteikti lapkričio mėnesį XIII Urbanistinio forumo metu.

Galima siūlyti kelis pretendentus. Pasiūlymų laukiame el. paštu marius.dirgela@architektusajunga.lt

Tel. pasiteirauti 868719158.

Daugiau informacijos apie konkursą

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal