Meno galerijos Palangoje konkursą vertins žymūs specialistai
Paskelbta meno galerijos pastato Palangoje architektūrinės idėjos konkurso vertinimo komisijos sudėtis. Komisiją sudarys 7 nariai ir 2 atsarginiai nariai.
Komisijos pirmininku paskirtas Gintaras Balčytis – architektas, Lietuvos architektų sąjungos pirmininkas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas.
Komisijos nariai:
Šarūnas Vaitkus – Palangos miesto savivaldybės meras,
Vytautas Indreika – Palangos miesto savivaldybės vyriausiasis architektas,
Rolandas Palekas – architektas, architektų studijos PAS įkūrėjas ir vadovas, „Vilnius TECH“ profesorius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas,
dr. Arūnas Gelūnas – Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus generalinis direktorius,
Donatas Rakauskas – architektas,
Reda Kasnauskė – Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patarėja
Atsarginiai komisijos nariai:
Gintautas Vieversys – architektas, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas,
Dovilė Endriukaitienė – Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patarėja.
Konkurso dalyvių darbų dar laukiama iki 2026 m. birželio 4 d. 9 val.

