Lietuvos architektų sąjunga

Mano erdvė 2021

Mano erdvė 2021

Septintasis Interjero architektūros konkursas laukia darbų

Lietuvos architektų sąjunga ir „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė jau septintus metus organizuoja interjero architektūros konkursą – parodą „Mano erdvė 2021“.

Dalyvių darbų laukiama iki spalio 10 dienos, iškilmingas apdovanojimų renginys numatytas Nacionalinėje dailės galerijoje lapkričio 24 dieną.

Kaip ir kasmet, darbus vertins tarptautinė žiuri. Konkursui pateikti darbai taip pat bus plačiai pristatyti žiniasklaidoje – „Lietuvos ryto“ grupės leidiniuose, dienraštyje ir savaitiniame žurnale „Stilius“, televizijoje ir portale lrytas.lt, bus išleistas konkurso darbų katalogas, papildytas aktualiais straipsniais ir interviu.

Tradiciškai renkami geriausio visuomeninio interjero, geriausio biuro interjero, geriausio buto interjero, geriausio namo interjero ir studento interjero, taip pat labiausiai portalo lrytas.lt skaitytojams patikusio interjero kategorijų nugalėtojai.

Sužinoti daugiau apie konkursą, jo sąlygas ir programą, registruotis ir pateikti darbus iki spalio 10 dienos kviečiame čia:
https://plus.lrytas.lt/mano-erdve-2021/#form

 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal