Lietuvos architektų sąjunga

Architektai pateikė 9 idėjas naujajam LRT pastatui

Architektai pateikė 9 idėjas naujajam LRT pastatui

Kviečiame susipažinti – nuo lapkričio 24 dienos.

Liepos mėnesį VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) paskelbė architektūros konkursą LRT naujai būstinei, esančiai S. Konarskio g. 49. Lapkričio 20 d. buvo paskutinė darbų pateikimo diena, po kurios paaiškėjo, kad konkurse dalyvauja 9 dalyviai, laiku pateikę darbus. Konkurso laimėtoją paskelbti žadama gruodžio mėnesį.
Komisija svarstys pateiktus darbus ir balsuos dėl geriausios architektūrinės idėjos. Tikimasi, kad naujasis LRT pastatas bus funkcionaliai pritaikytas skirtingoms medijoms, orientuotas į esamus darbuotojų poreikius, tačiau apimantis ir medijos pokyčius ateityje.
„Naujo LRT pastato projektas turi sutelkti administraciją, žurnalistus, turinio kūrėjus bei kitus, su turinio gamyba susijusius specialistus vieningam darbui ir bendradarbiavimui, sudaryti galimybę glaudžiai  bendradarbiauti naujienų tarnyboms. Todėl konkurso vertinimo komisijos laukia nelengva užduotis – iš pateiktų darbų išrinkti tą, kuris sujungs svarbiausius naujo LRT pastato aspektus ir atspindės organizacijos misiją ir formuos tinkamą įvaizdį“, – sako LRT turto valdymo vadovas Linas Kaminskas.
LRT konkursą organizuoja kartu su partneriais Lietuvos architektų sąjunga. Konkurso metu pateiktus projektus vertins vertinimo komisija, kurią sudaro: vyriausioji miesto architektė Laura Kairienė, architektai Gražina Janulytė-Bernotienė, Tomas Grunskis ir Marija Nemunienė, LRT tarybos narė Laura Matjošaitytė ir LRT generalinis direktorius bei LRT Administravimo ir veiklos vystymo departamento vadovas.
Sukurta ir internetinė svetainė, skirta LRT būstinės projektui. Su konkursui pateiktais darbais nuo š. m. lapkričio 24 d. bus galima susipažinti arba joje, arba apsilankant ekspozicijoje Lietuvos architektų sąjungoje, Kalvarijų g. 1, Vilniuje.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal