Lietuvos architektų sąjunga

Sustabdytas Nacionalinio fizinių ir technologinių mokslų centro viešųjų pirkimų konkursas

Po viešo Lietuvos architektų sąjungos pareiškimo , kreipimosi į VU ir LR valdžios institucijas ir iniciatyvos besiėmusių architektų protesto, sulaukusio žiniasklaidos dėmesio (LRT "Panorama" ,LRytas,  LRytas Video ) sustabdytas Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslo centro viešųjų pirkimų konkursas.

Oficialiame Vilniaus universiteto viešųjų pirkimų direkcijos rašte nurodoma konkursą skelbti iš naujo, dėl jo organizavimo LAS kontaktuoja su VU rektoratu.

Tačiau šis konkursas – tik laimėtas mūšis, bet ne visa kova. 
Praeitą savaitę Lietuvos architektų sąjunga yra pareiškusi nepritarimą kitų visuomenei svarbių objektų projektų viešiesiems konkursams, kuriuose pagrindinis kriterijus – ne projekto kokybė, o kaina. Tai –Palangos sporto arena, vaikų darželis Santariškėse Vilniuje.

Lietuvos architektų sąjunga neabejoja, kad yra daug vykstančių, vyksiančių ir jau įvykusių viešųjų pirkimų konkursų svarbių statinių projektams, apie kuriuos trūksta informacijos ne tik architektams, bet ir plačiajai visuomenei, kurios interesas čia esminis.

Kviečiame architektus bendradarbiauti kuriant viešųjų pirkimų konkursų bazę tinklapyjearchitektusajunga.lt: siųskite informaciją apie visuomeninių objektų, viešųjų erdvių, kitų statinių, turinčių svarbią socialinę, vizualinę ir kt. reikšmę viešųjų pirkimų konkursus. Taip pat kviečiame pasidalinti informacija (taip pat nuotraukomis) apie viešo pirkimo konkurso organizavimo principu suprojektuotus ir jau realizuotus objektus. Lauksime informacijos el.paštu info@architektusajunga.lt

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal