Lietuvos architektų sąjunga

Mirė Romualda Šipalienė

Mirė Romualda Šipalienė

Mirė architektė, Lietuvos architektų sąjungos narė Romualda Šipalienė. Užjaučiame artimuosius, draugus ir kolegas…

Romualda Šipalienė 1968 m. baigė Kauno politechnikos instituto Statybos fakultetą, dirbo Miestų statybos projektavimo institute, o atkūrus nepriklausomybę – Jungtinėse architektų dirbtuvėse.

Architektė sukūrė nemažai tipinių projektų visai Lietuvai. Kartu su Juozapu Šipaliu sukūrė karkasinės konstrukcijos vaikų lopšelio-darželio tipinį projektą, vaikų žaidimų aikštelių įrangos tipinius projektus, daug unikalių visuomeninių pastatų, iš kurių bene garsiausias – Šalčininkų „Lietuvos tūkstantmečio gimnazija“, užbaigta keliais etapais su architektu T. Paulausku.

1968 metais, dar studentė, kartu su vyru apdovanota už „Šešiolikos aukštų bendrabučių kompleksą su aptarnavimo centru”, o 2012 metais įvertinta kaip architektų grupės „NOARCHITECTS“ narė už teritorijos nuo Audros gatvės tęsinio iki jūros, prie buvusių karinių objektų (II pasaulinio karo vokiečių baterijos) Melnragės pajūryje, iki Klaipėdos valstybinio jūrų uosto teritorijos prie šiaurinio molo, Klaipėdoje, erdvinės koncepcijos parengimą.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal