Lietuvos architektų sąjunga

Kvietimas balsuoti už Lietuvos paviljoną EXPO 2017 „Publikos mylimiausio“ kategorijoje

Iliustracija: Arch. M. ir V. Valevičiai. Lietuvos paviljono „EXPO 2017“ parodoje projektas „Lazeriai. Ateities energija“
Architekto M. Valevičiaus sukurtas Lietuvos ekspozicijos tarptautinėje parodoje EXPO 2017 paviljonas pretenduoja tapti lankytojų mylimiausiu paviljonu. Viešame balsavime dalyvauti kviečia Lietuvos ekspozicijos tarptautinėje parodoje EXPO 2017 komisaras Romas Jankauskas:
 
„Jau ketvirtą kartą rengiamuose autoritetingo Exhibitor žurnalo EXPO apdovanojimuose paviešinti pirmieji pretendentai laimėti publikos mylimiausio paviljono (ang.: People’s Choice) kategorijoje. Parodoje „EXPO 2017“ dalyvauja šimtas penkiolika valstybių ir dvidešimt dvi tarptautinės organizacijos. Exhibitor komanda iš tokio tautų margumyno išrinko dvidešimt pretendentų tapti lankytojų mylimiausiais. Paviešintame sąraše minimas ir Lietuvos paviljonas, kuriame pagal architekto Martyno Valevičiaus projektą „Ateities energijos spinduliai“ lankytojai kviečiami į lazerio šerdį.
Kadangi šalia mūsų Exhibitor komisija mini tokius pasaulio sunkiasvorius,kaip JAV, Rusija, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Malaizija, Pietų Korėja, Turkija, būsimos „EXPO 2020“ šeimininkai Jungtiniai Arabų Emyratai, galime jau dabar džiaugtis savo pasirodymu šiųmetėje parodoje. Tarp pretendentų nėra tokių šalių kaip Kinija, Japonija, Italija ar Indija. Šių valstybių prisistatymui EXPO parodose skiriami nepalyginamai didesni resursai nei galime skirti mes, todėl mūsų buvimas tarp geriausiųjų reiškia paviljono sumanytojų kūrybiškumo, personalo darbo kokybės ir Lietuvos pasiekimų energetikos srityje tarptautinį pripažinimą.
Tiesa, patekimas į dvidešimtuką Lietuvos pasirodymui nėra lubos, kadangi tolimesnis balsavimas dėl geriausiojo vardo atiduotas į internautų rankas. Interneto svetainėje šiuo adresu http://www.exhibitoronline.com/awards/expo/peoplesChoice-vote.asp galima patekti į balsavimo erdvę, kur pristatomas kiekvienas paviljonas. Čia dar visą rugpjūtį savo balsu galima prisidėti prie tolimesnės mūsų paviljonosėkmės rinkimuose. Iš vieno kompiuterio ar telefono tą pačią dieną galima balsuoti tik vieną kartą. Profesionalius sprendimus dėl Exhibitor apdovanojimų priima tarpdisciplininė vienuolikos pasaulyje pripažintų ekspertų komisija. Žurnalas turi trisdešimt tūkstančių prenumeratorių trisdešimtyje skirtingų šalių, o jo internetinis portalas kas mėnesį pritraukia po šimtą septyniasdešimt penkis tūkstančius skaitytojų. Artimiausiu metu žurnalas taip pat paskelbs savo sprendimus dėl likusių septynių nominacijų: geriausio paviljono, geriausio eksterjero, geriausio mažo paviljono, geriausios temos interpretacijos, geriausios interaktyvios veiklos, geriausio pristatymo, geriausio technologijų pritaikymo ir įdomiausio elementų pritaikymo kategorijose.“
 
Daugiau apie Lietuvos paviljoną EXPO 2017: 
„Reikia architekto“: „Expo 2017“ parodoje Kazachstane Lietuvos paviljonas kvies į lazerio širdį:
Lietuvos paviljono „EXPO 2017“ konkursinių darbų aptarimas:
Paskelbtas Lietuvos paviljono „EXPO 2017“ projekto konkursas:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal