Lietuvos architektų sąjunga

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Kaune su prof. K. Zaleckiu

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Kaune su prof. K. Zaleckiu
Kęstutis Zaleckis. KTU nuotr.

Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba pirmą kartą kviečia į kvalifikacijos tobulinimo kursus – seminarą „Erdvės sintaksė, ašinės analizės pagrindai ir jos taikymas urbanistinių struktūrų bei pastatų tyrimuose“, kurį ves KTU statybos ir architektūros fakulteto profesorius Kęstutis Zaleckis.

Mokymuose būtų supažindinama su erdvės sintaksės teorijos pamatiniais teiginiais bei jų atsiradimo kontekstu. Pristačius galimas erdvės sintaksės naudojimo sritis (urbanistika, architektūra, interjero projektavimas, analizė ir kt.) būtų mokomasi pirminio sintaksinio modelio taikymo – ašinės analizės, kuri gali būti naudojama tiek miestui, tiek pastatui modeliuoti. Pastarasis mokymas apimtų ašinės analizės rodiklių paaiškinimą, duomenų paruošimą, skaičiavimų atlikimą.

Kursai skirti teritorijų planavimo ir motyvuotiems statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams. Būtina turėti nešiojamąjį kompiuterį.

Kursai vyks 2020 spalio 29 d. (ketvirtadienį) 10-17 val. su pietų pertrauka.

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Kursai vyks Kauno architektų namuose, Parodų ir konferencijų salėje III aukšte, Vilniaus g. 22-1A, 44280 Kaunas.

Dalyvavimo mokestis – 30 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. spalio 27 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2020-10-29 KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2020 m. spalio 27 d., moka papildomą 5 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 6 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu vsikauet@gmail.com,

REGISTRACIJA

Informacija apie kursus talpinama svetainėje www.laskaunas.lt

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė, +37061611510, el. paštas vsikauet@gmail.com

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal