Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Žaliasis estų šuolis su architektūros spyruokle

Foto: Tonu Tunnel

Taline veikianti Estijos menų akademija neseniai oficialiai pripažinta Europos Žaliuoju Biuru. Estijos aplinkos vadybos asociacija Europoje įteisintą Žaliojo Biuro sertifikatą suteikia aplinkai draugiškoms organizacijoms. Kaimyninėje šalyje tokių šiandien yra 55, o Akademija tapo pirmuoju ir kol kas vieninteliu universitetu Estijoje, gavusiu tokį sertifikatą.

„Prieš trisdešimt metų Estija padarė proveržį skaitmenizavimo srityje – tai buvo pavadinta Baltijos tigro šuoliu“ – sako Estijos meno akademijos Architektūros katedros dekanė architektė Sille Pihlak. – „Šiandien Estija rengiasi tvarumo, žaliąjam šuoliui – galbūt jis bus vadinamas Žiogo šuoliu – o Estijos menų akademija nori būti to šuolio spyruoklė“. Su Sille Pihlak laidoje kalbėsimės, kaip Estijos meno akademija tapo „žalia“ ir kaip ji prisideda prie Estijos „žaliojo šuolio“.

Laidos klausykite 2023 m. birželio 15 d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Foto: Tonu Tunnel

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal