Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Miestą kuria menininkas

Kiek mums reikalingas menas? Kiek jis, kaip ir kultūra, yra būtinas kasdienybės elementas? Įpratusius apie meną galvoti daugiau kaip apie pramogą ar laisvalaikio savišvietos veiklą, tikriausiai nustebins teiginys, jog menas, menininkai gali ir turi aktyviai dalyvauti ir kuriant miestą, jo erdves, architektūrą. „Menas turi išskirtinį sugebėjimą atskleisti nematomus miesto sluoksnius ir jėgas, kurios lemia, kaip atrodo ir kaip naudojamos miesto erdvės. Meno galia – sukurti alternatyvias, netikėtas, socialiai jautrias ir kultūriškai įprasmintas miesto ar erdvių ateities vizijas.“ – sako menininkas, rašytojas, mokslininkas iš Londono Jaspar Joseph-Lester. Su juo laidoje kalbėsimės apie tai, kaip menininkai gali praturtinti architektūros kūrybos procesą ir rezultatą netikėtais rakursais.

Laidos klausykite 2020 m. balandžio 30d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą “Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti “Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal