Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Kokia bus nacionalinė koncertų salė?

Nors kol kas visi tik spėlioja, ar ir kaip rudenį prasidės naujas kultūros tarp jos – ir muzikos, sezonas, naujos nacionalinės koncertų salės Vilniuje, ant Tauro kalno, laukimas nekantrus kaip ir anksčiau.
Nuo tarptautinio architektūrinio konkurso, kuriame buvo sulaukta beveik 250 projektų iš viso pasaulio, praėjo beveik metai. Ant Tauro kalno stovėję Profsąjungų rūmai nugriauti, naujo komplekso projektą rengia tarptautinės profesionalių architektų komisijos sprendimu pirmąją vietą laimėję Ispanijos architektūros biuro „Arquivio“ architektai.
Apie tai, kaip gimė, vystėsi ir kito Nacionalinės koncertų salės architektūrinė idėja, koks bus būsimos nacionalinės koncertų salės kompleksas, šioje laidoje kalbėsimės su projekto autoriumi, architektu Danieliu Fraile.

Laidos klausykite 2020 m. rugpjūčio 13d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą “Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti “Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal