Lietuvos architektų sąjunga

Ekologinis kraštovaizdis: ekologinio kraštovaizdžio dizaino sprendimai ir privalumai architektams

Ekologinis kraštovaizdis: ekologinio kraštovaizdžio dizaino sprendimai ir privalumai architektams

Architektų kvalifikacijos tobulinimo kursai su Auste Juozapaityte

DĖMESIO, paskaita perkelta į kovo 27 d., dar galima registruotis!

2024 m. kovo 13 d. (trečiadienį ) 15–17 val. kviečiame į kvalifikacijos tobulinimo kursų paskaitą „Ekologinis kraštovaizdis: ekologinio kraštovaizdžio dizaino sprendimai ir privalumai architektams“ . Lektorė – Austė Juozapaitytė, aplinkosaugos specialistė, asociacijos „Gyvo žalio“ koordinatorė.

Paskaitoje gilinamasi į ekologinio apželdinimo principus ir jo vaidmenį kuriant tvarų, mažai priežiūros reikalaujantį ir biologiškai įvairų kraštovaizdį pritaikomą vietos architektūriniams sprendimams. Ekologinio kraštovaizdžio nauda ir dizaino aspektai, įskaitant vietinių augalų, lietaus sodų ir žaliosios infrastruktūros naudojimą. Kaip kraštovaizdžio formavimas gali padėti architektams kurti atsparias, sveikas ir patrauklias erdves.

Paskaita skirta statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo  vadovams.
Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. 

REGISTRACIJA

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2024 m. kovo 12  d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą LT66 7300 0100 9701 3418, AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000, nurodant: „už 2024-03-13-KAUET kursus“; dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

Kaina 25 Eur. Asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2024 m. kovo 12 d. moka papildomą 5 Eur administravimo mokestį. Sumokėjusiems už kursus, prisijungimo nuoroda bus atsiųsta kovo 13 d. ryte.

  • Kursus išklausę architektai gaus 2 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus.
  • Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  • Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  • Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  • Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  • Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  • Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu buhalterija@laskaunas.lt
  • Pažymėjimai išklausiusiems paskaitas bus atsiųsti el. paštu.

Paskaitų ciklas, skirtas Architektūros įstatyme numatytų ir su urbanistiniu dizainu bei planavimu susijusių Architektūros kokybės kriterijų aptarimui, problematikai ir įgyvendinimui.
Kursų programa, grafikas ir pranešimai apie kursus talpinami svetainėje www.laskaunas.lt. Organizatorius – viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).
Kvalifikacijos kursų programa suderinta su LR Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais.

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė, tel. +37061611510, el. paštas vsikauet@gmail.com

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal