Lietuvos architektų sąjunga

Šiaurės rago skvero konkurso terminas – pratęstas

Šiaurės rago skvero konkurso terminas – pratęstas

Pasiūlymų laukiama iki gruodžio 20 d.

Prailgintas Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos kartu su Memelio miestas, UAB ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracija skelbiamo Šiaurės rago skvero tarp Naujosios Uosto gatvės ir Kuršių marių sutvarkymo atviro projekto konkurso darbų pateikimo terminas.

Projektų pateikimo data – 2022 gruodžio 20 d., Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje, Bažnyčių g. 6 – 1, Klaipėda

Projektuojamas Šiaurės rago skveras – viešoji erdvė Klaipėdos mieste, dešiniajame Danės upės krante, atkarpoje tarp Pilies tilto ir Kuršių marių. Dėl unikalios lokacijos ir kultūrinių sluoksnių skveras turėtų tapti reprezentacine miesto viešąja erdve, formuojančia miesto jungtis su Danės upe ir Kuršių mariomis. Tuo pačiu atitinkanti šiandienines architektūrines tendencijas bei atliepianti skirtingus miesto gyventojų ir svečių poreikius.

Konkurso projektų vertinimo komisija sudaryta iš architektų – ekspertų bei Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų. Darbų vertinimo procese taip pat dalyvaus recenzentai, ekspertai.

 

Konkurso prizinis fondas – 20 000 eurų.

Plačiau apie konkursą: https://www.siauresragoskveras.lt/

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal