Lietuvos architektų sąjunga

Aplinkos ministerija apdovanos architektus

Lietuvos respublikos Aplinkos ministerija kaip ir kasmet teiks apdovanojimus už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius. 
Lietuvos architektų sąjunga kartu su Lietuvos architektų rūmais nominuos kandidatus, kuriuos bendrai atrinks Sąjungos ir Rūmų Tarybos.

Iki š. m. rugsėjo 6 d. 12 val. Lietuvos architektų sąjungos ir Lietuvos architektų rūmų narių prašome siųsti savo pasiūlymus el. paštu marius.dirgela@architektusajunga.lt: 3-4 nuotraukas ir brėžinius bei laisvos formos anketą (objekto pavadinimas, adresas, įgyvendinimo data, architektai, trumpas aprašymas). Jei siūlote kolegų darbą, prašome nurodyti objekto pavadinimą, adresą (bent miestą), autorius, jų kontaktus.

Apdovanojimai bus skirti už geriausią urbanistikos kūrinį – įgyvendintą ar įgyvendinamą projektą (neįgyvendinti ar iš dalies įgyvendinti projektai vertinami tik tuomet, kai nurodomas teritorijos planavimo organizatorius) ir geriausią architektūros kūrinį – pastatą ar kitą statinį), įgyvendintą 2017 metais.

Taip pat galite tiesiogiai nominuoti savo ir kolegų darbus, užpildant taisyklių 1 priede pateiktą formą. Konkurso taisyklės  Daugiau informacijos apie konkursą – AM tinklalapyje. 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal