Lietuvos architektų sąjunga

Startuoja Interaktyvus Lietuvos architektūros žemėlapis

2011-12-21, antradienį, 11 val. BNS spaudos centre vyks naujo tinklapio – Interaktyvus Lietuvos architektūros žemėlapis (www.archmap.lt) – pristatymas.

Pagrindinis Interaktyvaus Lietuvos architektūros žemėlapio tikslas – reprezentuoti šiuolaikinę Lietuvos (nepriklausomybės laikotarpio) architektūrą, suteikiant informacijai patrauklią ir patogią vartoti formą – sukuriant internetinį interaktyvų šalies žemėlapį. Kartu skatinamas ir kultūrinis – architektūros – turizmas.
 
Interaktyvus Lietuvos architektūros žemėlapis – vieta, kurioje telkiasi informacija apie Nepriklausomos Lietuvos (nuo 1991 m.) architektūros objektus.
Glausta informacija apie kiekvieną pastatą, statinį ar urbanistinį objektą – tai akstinas domėtis, keliauti, pažinti. Tinklapis yra patogi pagalbinė priemonė norintiems susirinkti pradinę informaciją apie patikusius architektūros pavyzdžius ir leistis į kelionę po šalies ar virtualų pasaulį.

Čia pristatomi įvairios paskirties Lietuvos Nepriklausomybės periodo pastatai, statiniai, urbanistiniai dariniai iš visos Lietuvos, sukurti virš 60 lietuvių architektų ar jų kolektyvų. Dauguma objektų jau spėjo pelnyti kolegų ir visuomenės pripažinimą. Informacija ir toliau bus pildoma.

Projektą parengė ir įgyvendino VšĮ Kūrybinių industrijų parkas „Architektūros centras“ (www.arch-centras.lt) kartu su Lietuvos architektų sąjunga (pirmame etape – ir su VšĮ „Architektūros fondas“).

archmap.lt remia LR Kultūros rėmimo fondas ir įmonė „Knauf“.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal