Lietuvos architektų sąjunga

Paskelbtos konsultacijos dėl Sapiegų konkurso techninių sąlygų

Vilniaus m. Savivaldybės nuotr.

Rengiantis paskelbti tarptautinės vertės Sapiegų rezidencijos, trinitorių vienuolyno ir ligoninės statinių komplekso (kodas 762) teritorijos dalies ir jo prieigų idėjos atviro architektūrinio projekto konkursą, visuomenė ir architektų bendruomenė kviečiama susipažinti su jo sąlygų technine užduotimi.

Konkurso tikslas – nustatyti projekto konkurso laimėtojus, kurie pasiūlys tinkamiausius teritorijos projekto sprendinius, atitinkančius urbanistinius, architektūros, kraštovaizdžio ir funkcinius aspektus. Šio konkurso 1-os vietos laimėtojas sudarys pirkimo sutartį su perkančiąja organizacija dėl savo pasiūlyto projekto idėjos įgyvendinimo. Įgyvendinimas apima laimėjusio konkursą projekto idėjos statybos projektinių pasiūlymų ir parengiamųjų darbų, techninio, darbo, tvarkybos darbų projektų, BIM modelio parengimo bei projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Be to, šio konkurso 3 geriausius projektus pateikusiems tiekėjams bus įteiktos premijos.

Rekomendacija organizuoti architektūros konkursą buvo suformuluota 2019 m. lapkritį konferencijos „Architektūros kokybė: integruotas požiūris į kultūros paveldą“ metu vykusiame tarpinstituciniame seminare „Sapiegų parkas, interesų susidūrimas kaip galimybė“. Seminare diskutavo architektai, gamtininkai, menotyrininkai ir paveldosaugininkai, išsakę ir pagrindę savo nuomones apie valstybės saugomame kultūros paveldo komplekse esančio Sapiegų parko atgaivinimo projektą.

Architektūrinio projekto konkurso organizatorius – Lietuvos architektų sąjunga.

Pasiūlymus šiuo metu pristatomoms konkurso techninėms sąlygoms teikti galima iki 2020 balandžio 16 d. 17 val. Pasiūlymai bus nagrinėjami tų asmenų, kurie nurodė savo kontaktinius ir asmens duomenis – vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir / arba adresą. Pastabos laukiamos projekto valdytojo (UAB Vilniaus vystymo kompanija) atstovės Agnės Vencienės el. pašto adresu agne.venciene@vilniausvystymas.lt ir konkurso organizatoriaus Lietuvos architektų sąjungos atstovo Andriaus Bakšio el. pašto adresu andrius.baksys@gmail.com. 
Neetiški, anoniminiai pranešimai ir pasiūlymai nebus nagrinėjami. Konkursą planuojama skelbti balandžio pabaigoje.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal