Lietuvos architektų sąjunga

„Knauf” parodos-konkurso nugalėtojai

Šiemet UAB „Knauf” jau 11-ą kartą surengė parodą-konkursą „Sausoji statyba architektūroje 2008–2009“. Konkurso tikslas – išrinkti ir apdovanoti sėkmingiausiai 2008 ir 2009 metais Lietuvoje įvykdytus architektūros projektus, kuriems buvo naudojamos sausosios statybos sistemos.


Konkursui pateiktus 36 darbus įvertino profesionali komisija: architektai Sigitas Kuncevičius, Rolandas Palekas, Aurimas Sasnauskas, Saulius Pamerneckis ir Algirdas Umbrasas.


Šį sykį paroda turėjo mažiau dalyvių, tačiau jų pateikti darbai buvo atlikti profesionaliai ir techniškai. Pirmosios vietos laimėtojo Gedimino Langvinio darbas tiksliausiai atspindėjo parodos temą „Sausoji statyba architektūroje“. Komisija puikiai įvertino ne tik jo projekto, privataus gyvenamojo namo Kaune architektūros idėją, bet ir idealiai tikslų darbų atlikimą pagal visas technologijas.Kaip ir ankstesniais metais savo idėjomis džiugino „Plazmos“ grupė – originaliai įrengtomis lubomis išsiskyręs Ryčio Mikulionio ir Tomos Bačiulytės sukurtas „Pieno žvaigždžių“ biurų interjeras pelnė antrąją vietą.Trečiosios vietos laimėtoja Dalia Jekeliūnaitė sudomino komisiją savo darbu „Game over“.Komisijos dėmesį atkreipė ir Eglės Raslavičienės, Dmitrijaus Kudino, Gintaro Čaikausko, Linos Kazakevičiūtės, Ignės Grigaliūnaitės darbai. Jų autoriai gavo paskatinamąsias premijas. Speciali „Knauf“ premija įteikta Jolantai Kaušpėdaitei.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal