Lietuvos architektų sąjunga

Europos architektų tarybos kreipimasis dėl Autodesk BIM politikos

Europos architektų tarybos kreipimasis dėl Autodesk BIM politikos

Kviečiama pritarti Šiaurės šalių architektų organizacijų laiškui

Danijos, Norvegijos, Suomijos ir Islandijos architektų asociacijos, atstovaujančios 14 000 architektų, ką tik paskelbė atvirą laišką „Autodesk“ generaliniam direktoriui Andrew Anagnostui, kuriame išreiškė didelį susirūpinimą dėl pagrindinio BIM modeliavimo įrankio „Revit“, AEC portfelio, jų verslo praktikos ir kainodaros. 2020 m. kelios pirmaujančios Jungtinės Karalystės ir tarptautinės AEC įmonės jau parašė atvirą laišką „Autodesk“ generaliniam direktoriui.
Šiaurės šalių asociacijos nori, kad būtų imtasi realių veiksmų pagrindinei BIM plėtrai. Įžvalgų apie ilgalaikį „Autodesk“ BIM produktų planą, našumo gerinimą ir prioritetų nustatymą iš pagrindų pakeičiant „Revit“, kad ji būtų perkelta į šiuolaikinės programinės įrangos erą.
Europos architektų taryba visiškai pritaria Šiaurės šalių atviram laiškui „Autodesk“: „Skaitmeninimo temos kelia didelį susirūpinimą visai pramonei – tiek didelėms bendrovėms, tiek vidutinėms ir mažoms įmonėms. Net ir didžiausios įmonės yra per mažos, kad galėtų reikšmingai pasipriešinti programinės įrangos tiekėjams ir jų sąlygoms. Todėl manome, kad tokios klientų akcijos kaip ši yra būtinos ir svarbios. Raginame savo narių organizacijas pasirašyti šį laišką“.

Šiaurės šalių asociacijos norėtų užsitikrinti bendrą supratimą dėl poreikių, kad mūsų projektavimo programinė įranga galėtų efektyviai išnaudoti šiuolaikinės techninės įrangos išteklius, iš esmės pagerinti duomenų valdymą ir tvarkymą, kad būtų laikomasi įvairių tarptautinių reikalavimų, taip pat geresnių projektavimo priemonių.

Kviečiame perskaityti ir pasirašyti šį laišką

 

 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal