Lietuvos architektų sąjunga
Senąją LAS interneto svetainės versiją rasite adresu http://old.architektusajunga.lt
Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Vertintojai papasakos apie save

2018 m. spalio 26 d. | 12:00 - 13:30

Spalio 26 d. 12 val. Vilniaus Gedimino technikos universitete tarptautinė architektūros bienalės „Žvilgsnis į save“ komisija pristatys savo architektūrines patirtis. 
Anne Marie Galmstrup yra projektuotoja, turinti 16 metų tarptautinę patirtį muziejų bei bendrųjų planų projektavime, kaip architektė, parodų dizainerė, dirbant tiek Danijoje, tiek Didžiojoje Britanijoje. Anne Marie pristatys savo veiklą ir muziejų svarbą bei planavimo gaires. 
Antrasis komisijos narys Piotr Smierzewski įkūrė ANALOG, architektūros, dizaino ir urbanizmo biurą, kuris bando naudoti tipologiją ir tradicines konstrukcijos technologijas, siekiant sukurti reikšmingą foninę architektūrą. Piotr pristatys savo veiklą bei projektus, su kuriais dirba kaimyninėje Lenkijoje. 
Trečiasis komisijos narys Saimir Kristo – architektas, aktyvus Albanijos pilietinės visuomenės narys, įtraukiantis bendruomenes, kuriant bendrą platformą diskusijoms architektūros ir miestų planavimo srityje. Saimir pristatys socialinę architektūrą ir visuomenės įtraukimą į arhitektūros veiklą Albanijoje.

PASKAITA VYKS VGTU Architektūros fakultete, 3.10 auditorijoje.

„Žvilgsnis į save“ – tai tradicinis, Lietuvos architektų sąjungos organizuojamas renginys, skirtas Lietuvos architektams ir visuomenei, propaguojantis architektų bendruomeniškumą, profesinį atvirumą bei apskritai kokybišką architektūrą kaip vertybę ir svarbią kultūros dalį.

Jo tiklas apžvelgti naujausios Lietuvos architektūros tendencijas, įvertinti per 2017-2018 metus sukurtos architektūros kokybę bei išrinkti geriausius architektūros projektus ir realizacijas.

Informacija

Data:
2018 m. spalio 26 d.
Laikas:
12:00 - 13:30
Renginys Categories:
,
Interneto svetainė:
www.lietuvosarchitektura.lt

Vieta

VGTU Architektūros katedra
Pylimo g. 21B
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Lietuvos architektų sąjunga
Telefonas:
+370 5 275 6483
El. paštas:
info@architektusajunga.lt
Interneto svetainė:
http://www.architektusajunga.lt/

Archyvai

Atgal