Lietuvos architektų sąjunga
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Švietimo architektūra. Pokyčių iššūkiai

2018 m. 22 lapkričio d. | 09:00 - 2018 m. 23 lapkričio d. | 17:00

Lapkričio 22–23 dienomis VGTU Architektūros fakultetas ir Vilniaus miesto savivaldybė  kviečia į tarptautinę mokslinę konferenciją “Švietimo architektūra. Pokyčių iššūkiai”. Konferencijoje švietimo architektūros tyrimus ir projektavimo patirtis pristatys įvairių šalių architektai, edukologai, istorikai, sociologai.

Renginys vyks Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos salėje (Konstitucijos pr. 3). Pranešimai bus skaitomi  anglų ir lietuvių kalbomis, bus abipusis sinchroninis vertimas.

Pirmąją dieną bus aptartos ugdymo erdvių formavimo patirtys ir išryškintos jų kūrimo kryptys. 11 pranešėjų iš Nyderlandų, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos, Slovėnijos, Korėjos, Rusijos ir Lietuvos kalbės apie politinių ir socialinių pokyčių įtaką švietimui ir ugdymo erdvėms, apimant neformalaus, pradinio, bendrojo, profesinio mokymo ir universitetinių studijų aplinkas ir naujausius kontekstus.

Antroji konferencijos diena skirta aptarti bendruomenės vaidmenį mokyklos projektavimo procese. Dalyvavimo, bendradarbiavimo, įtraukaus projektavimo ir architektų rengimo metodus pristatys 7 pranešėjai iš Vokietijos, Vengrijos, Islandijos, Norvegijos ir Lietuvos.

Kiekviena konferencijos diena bus baigiama apskrito stalo diskusija, kurios metu apibendrinsime pranešimų įžvalgas, išryškinsime žinių visuomenės poreikius edukacinėms erdvėms.

Renginys skirtas architektams, edukologams, sociologams, mokyklų bendruomenėms, švietimo administratoriams, ir kitiems švietimo iššūkiais besidomintiems.

Konferenciją lydi paroda “Lietuva eina į mokyklą”, kuri bus atidaryta lapkričio 22 d. 16 val. Vilniaus miesto savivaldybėje.

Konferencijos programa

Registracija (iki lapkričio 19 d.)

Informacija

Pradžia:
2018 m. 22 lapkričio d. | 09:00
Pabaiga:
2018 m. 23 lapkričio d. | 17:00
Renginys kategorijos:
,

Vieta

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salė
Konstitucijos pr. 3
Vilnius, Lietuva

Organizatoriai

Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Vilniaus miesto savivaldybė

Artimiausi renginiai

  1. Konferencija “Modernių namų DNR”

    2021 m. 11 vasario d. | 10:00 - 14:00

Archyvai

Atgal