Lietuvos architektų sąjunga
Senąją LAS interneto svetainės versiją rasite adresu http://old.architektusajunga.lt

Rubrika - Būsimų renginių kalendorius

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Geriausias 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinys

2017 rugsėjo 8 - 2017 rugsėjo 10

Kaip ir kiekvienas metais, architekto A. Zavišos paramos ir labdaros fondas kartu su Lietuvos architektų sąjunga, skelbia konkursą „Geriausias 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinys“, kurio tikslas konkurso būdu išrinkti vieną geriausią 2016 metais realizuotą rekreacinės paskirties visuomenei atvirą architektūrinį, landšaftinį, urbanistinį kūrinį, pabrėžiantį vietos tapatumą bei kuriantį kultūrinę reikšmę ir socialinę vertę.

Tai atviras konkursas, kurio dalyviai – architektai (architektų kolektyvai), pateikę realizuoto projekto medžiagą (konkursinę medžiagą) arba atrinkti Lietuvos architektų sąjungos ir A. Zavišos fondo iš viešai publikuotų projektų pagal šio Konkurso sąlygų reikalavimus. Vėliau konkursinės medžiagos pagrindu bus sudaromas nominantų darbų skaitmeninis leidinys, o nugalėtojui įteikiamas apdovanojimas, autorinis skulptoriaus kūrinys.

Konkursui pateiktus ir atrinktus kūrinius, atitinkančius Konkurso sąlygas, vertina bei nugalėtoją išrenka vertinimo komisija, susidedanti iš penkių narių. Komisija formuojama iš LAS ir A. Zavišos fondo atstovų bei ankstesnių „Geriausias metų rekreacinės architektūros kūrinys“ konkursų laureatų. Konkurso nugalėtojas paskelbiamas ir apdovanojamas renginio Nidoje metu, 2017 rugsėjo mėn. 08-10d. (renginio programa tikslinama).

Informacija

Pradžia:
2017 rugsėjo 8
Pabaiga:
2017 rugsėjo 10
Renginys kategorijos:
,

Vieta

Nida
Lietuva

Organizatoriai

Lietuvos architektų sąjunga
Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondas

Komentuoti

Atgal