Lietuvos architektų sąjunga
Senąją LAS interneto svetainės versiją rasite adresu http://old.architektusajunga.lt
Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Algimanto Zavišos fondo renginys Nidoje

2018 m. rugsėjo 7 d. | 11:00 - 2018 m. rugsėjo 8 d. | 12:30

Rugsėjo 7 d. architektai plaukia į Nidą: kviečia tradicinis architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondo renginys. 
Programoje: simpoziumas „Kintančios perspektyvos“; Lietuvos architektų sąjungos ir A. Zavišos fondo konkurso „Geriausias 2017 metų rekreacinės architektūros kūrinys“ nominantų pristatymas ir apdovanojimai; apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus rekreacinės architektūros srityje; architekto Leonardo Vaičio kūrybos paroda ir knygos pristatymas; ekskursija po Nidą.

Renginio programa, simpoziumo pranešimai

Registracija iki 2018 09 05  

Kintančios perspektyvos – ryšys tarp žmogaus ir jo aplinkos. Kaip identifikuojame aplinką, kaip su ja kalbamės, kaip kinta mūsų suvokimas į supančius erdvinius elementus. Kolektyvinis ar individualus santykis ir nustatytos taisyklės fizinę aplinką paverčia derybų objektu, įtraukiančiu skirtingas interesų grupes, tačiau nuolat kintančiu priklausomai nuo esamo socialinio, kultūrinio ir politinio fono. Simpoziumo pranešėjai sieks atkreipti dėmesį ir diskutuoti apie erdvės tyrinėjimus, pasitelkiant skirtingas metodikas.

Renginyje pristatomi „Geriausias 2017 metų rekreacinės architektūros kūrinys“ konkurso nominantai ir apdovanojamas laureatas. Akcentuotina, kad tai vienintelis rekreacinę architektūrą Lietuvoje propaguojantis konkursas, kai siekiama išrinkti realizuotą geriausią rekreacinės paskirties visuomenei atvirą architektūrinį, landšaftinį, urbanistinį kūrinį, pabrėžiantį vietos tapatumą bei kuriantį kultūrinę reikšmę ir socialinę vertę. Skatinti ir viešinti Lietuvos rekreacinės architektūros kūrinių realizacijas. Konkursui pateikiamos ar atrenkamos konkursinės medžiagos pagrindu sudarytas nominantų skaitmeninis leidinys, kviečiame susipažinti.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

 

 

 

 

 

 

Informacija

Pradžia:
2018 m. rugsėjo 7 d. | 11:00
Pabaiga:
2018 m. rugsėjo 8 d. | 12:30
Renginys Categories:
,

Vieta

Nidos meno kolonija
Taikos g. 43
Nida, Lietuva
+ Google žemėlapis

Organizatoriai

Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondas
Lietuvos architektų sąjunga
Neringos savivaldybė

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginai.

Archyvai

Atgal