Lietuvos architektų sąjunga
Senąją LAS interneto svetainės versiją rasite adresu http://old.architektusajunga.lt
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Alfredas Gytis Tiškus – paroda

2019 m. 21 birželio d. | 16:00 - 17:00

Kviečiame į architekto Alfredo Gyčio Tiškaus 85-osioms gimimo metinėms paminėti skirtos parodos „Klaipėdos miesto garbės pilietis Gytis Tiškus. Gyvenimas ir kūryba“ atidarymą.

G. Tiškus (1934–2008) – vienas iškiliausių Klaipėdos architektų, išskirtinė ir įvairiapusė asmenybė. Gyvendamas ir dirbdamas Klaipėdoje jis tapo tvirtu pajūrio žmogumi ir nepasidavė svetimoms naujovėms. Architektas, nuo 1961 m. pradėjęs kurti naujosios Klaipėdos veidą, konsultavosi su istorikais, restauratoriais. Likę Klaipėdos senieji raudonų plytų statiniai – kareivinės, buvusi mokytojų seminarija ir senasis paštas – padiktavo idėją projektuojant naujuosius kvartalus panaudoti degtas raudonas plytas. Jo autoriniai darbai ir asmeninis požiūris į miesto savito veido formavimą padėjo uostamiesčiui išsiskirti iš kitų Lietuvos miestų.

Paroda skirta architekto 85-osioms gimimo metinėms, parengta iš dukros Eglės Tiškutės-Venckienės muziejui perduoto G. Tiškaus archyvo. Pristatoma gausi fotodokumentinė medžiaga, iliustruojanti jo gyvenimo kelią, profesinę veiklą, piešiniai, grafikos ir pastelės darbai, apdovanojimai, visą gyvenimą rinktos kolekcijos.

Paroda muziejuje veiks iki rugsėjo 14 d.

Informacija

Data:
2019 m. 21 birželio d.
Laikas:
16:00 - 17:00
Renginys kategorija:

Vieta

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
Didžioji Vandens g. 2
Klaipėda, Lietuva
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal