Lietuvos architektų sąjunga

Šaukiamas eilinis LAS XXII ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas

Š. m. spalio 1 dieną, ketvirtadienį, 10 valandą šaukiamas eilinis XXII Lietuvos architektų sąjungos ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas, kuris vyks LAS patalpose (Kalvarijų g. 1), atriumo pirmame aukšte. Atvykusiems į suvažiavimą bus užtikrinti saugumo reikalavimai: pasiūlytos apsaugos kaukės, dezinfekcinis skystis, saugus atstumas tarp kėdžių.

Nesusirinkus pakankamam suvažiavimo dalyvių skaičiui (pagal LAS nuostatus – sprendimams priimti reikia ne mažiau pusės tikrųjų narių, tai yra – ne mažiau 350) pakartotinis eilinis XXII LAS ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas bus šaukiamas š. m. spalio 14 d., trečiadienį, “Best Western Vilnius” konferencijų centre (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Apie pakartotinį suvažiavimą bus paskelbta ne vėliau kaip prieš 7 dienas.

Suvažiavimo metu bus išklausytos ir tvirtinamos LAS pirmininko, Revizijos ir Etikos komisijų ataskaitos, renkami – LAS pirmininkas, LAS taryba, LAS Revizijos ir Etikos komisijos, po vieną LAS atstovą į penkias Regionines architektūros tarybas (RAT), bus diskutuojama aktualiomis temomis.

Suvažiavimo darbotvarkės projektas

Kviečiame LAS narius siūlyti kandidatūras į LAS pirminkus, Tarybą, Revizijos ir Etikos komisijas bei po vieną atstovą į 5 RAT, užpildant ir iki 2020 09 30 imtinai el. paštu info@architektusajunga.lt siunčiant šias formas:

  1. Kandidatų sąrašas į LAS pirmininkus (pildymui);
  2. Kandidatų sąrašas į LAS Tarybą (pildymui);
  3. Kandidatų sąrašas į LAS Revizijos komisiją (pildymui);
  4. Kandidatų sąrašas į LAS Etikos komisiją (pildymui);
  5. Kandidatų sąrašas į 5 RAT (pildymui).

Primename, kad pagal LAS įstatus yra ribojamas LAS Tarybos narių kadencijų skaičius (tas pats LAS tikrasis narys gali būti išrinktas Tarybos nariu ne daugiau kaip 2 kadencijas iš eilės), todėl sekančiai kadencijai į Tarybą negali būti renkami: Gintautas Blažiūnas ir Gintaras Prikockis.

Kandidatus į LAS valdymo organus bus galima siūlyti ir suvažiavimo metu.

Su pagarba

LAS pirmininkė Rūta Leitanaitė

 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal