Lietuvos architektų sąjunga

Dėl Guggenheimo-Ermitažo muziejaus Vilniuje

Lietuvos architektų sąjungos (LAS) Vilniaus skyriaus Valdyba konstatuoja, jog architektūros meno sprendimai visuomet daro tiesioginį poveikį šalies ir jos miestų įvaizdžiui bei ekonominei raidai. Todėl Valdybos nariai pritaria kultūros objektų plėtros galimybių studijoms įvairiose Vilniaus miesto vietose ir mano, kad pasiūlymuose gali būti teikiamos skirtingos koncepcijos.
LAS, būdama tarptautinių organizacijų narė, yra atvira kūrybiniam bendradarbiavimui su kolegomis iš užsienio, tačiau yra įsitikinusi, kad vien tik garsus menininko vardas negali būti laikomas kokybiško sprendimo garantu.
Siekdama miesto poreikius geriausiai atitinkančių sprendimų, LAS ketina prisidėti rengiant būsimųjų Gugenheimo-Ermitažo muziejaus konkursų sąlygų nuostatus ir vertinant pateiktus pasiūlymus, pasilikdama sau teisę pareikšti nepriklausomą nuomonę apie pasiektus rezultatus prieš galimos projekto realizacijos pradžią.

LAS Vilniaus skyriaus Valdyba

Rubrika "Nuomonės" skirta architektų bendruomenės, visuomenės atstovų asmeninei nuomonei apie architektūros aktualijas pareikšti. Šioje rubrikoje publikuojami straipsniai atspindi jų autorių poziciją, tačiau nėra oficiali Lietuvos architektų sąjungos pozicija.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal