Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Vaistas nuo mirtinos ligos – architektūra

„Reikia architekto“: Vaistas nuo mirtinos ligos – architektūra

Žmoniją siaubiančioms ir daugybę gyvybių nusinešančioms ligos gydyti medikai vaistų ieško nepaliaujamai. Tuo tarpu galbūt ne vien vaistai gali padėti jei ne nugalėti, tai bent sumažinti ligos mastą? Apie tai, kaip prie ligų mažinimo gali prisidėti architektūra, šioje laidoje kalbėsimės su svečiu iš Karališkosios Danijos Akademijos, Architektūros fakulteto dekanu Jakobu Brandtbergu Knudsenu. Mediciną, o vėliau architektūrą studijavęs Jakobas savo darbuose tiria, kaip architektūra ir urbanistinis planavimas gali prisidėti prie visuomenės sveikatos. Vienas jo projektų – namų Afrikoje, Tanzanijoje, serija, skirta sumažinti sergamumą maliarija. Kaip sako pats Jakobas, architektūra turi galios tapti beveik vaistais ar medicinine intervencija.

Laidos klausykite 2023 m. balandžio 19 d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal