Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Teatrui – architektūra pagal charakterį

Lietuvos teatro menas, kurį vis daugiau šalių pažįsta ir pripažįsta kaip naujovišką, stebinantį, kūrybingą, garsiais žingsniais žengia per pasaulį ir plečia šios meno šakos lauką. Tačiau kalbant apie teatrui skirtą infrastruktūrą Lietuvoje adekvačiai kokybiškų erdvių teatrui labai trūksta. Tikėkimės, nebeilgam – šiuo metu vyksta net dviejų teatrų Vilniuje rekonstrukcijos. Tai – Nacionalinis dramos teatras bei Keistuolių teatras. 

Apie tai, kokio teatro šiandien nori ir tikisi aktoriai, kokiame traukia lankytis žiūrovus ir miestiečius, kalbėsimės su Keistuolių teatro aktore Ilona Balsyte, Keistuolių teatro rekonstrukcijos architektu Aurimu Syrusu iš studijos „IMPLNMNT architects“ ir Nacionalinio dramos teatro rekonstrukcijos architekte Guste Kančaite iš Kančo studijos.

 

Laidos klausykite 2019 m. birželio 20d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal