Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Pagal Jurgį ir kepurė, pagal šeimininką ir namai

Foto: Karolis Mankauskas

Namai – tai ne tik tvirtovė, kaip sako patarlė. Jokia kita erdvė taip neatspindi žmogaus charakterio, jo gyvenimo, santykių su kitais žmonėmis ir pasauliu. Apie tai, kokie yra šiandieniniai namai, kaip jie kuriami, kas tame kūrybos procese svarbiausia šioje laidoje kalbamės su dviem architektėmis. Justės Žibūdienės suprojektuotas namas, kuriame gyvena ji pati su šeima, 2017 metais apdovanotas Lietuvos architektų sąjungos ir portalo lrytas.lt rengiamo kasmetinio interjero konkurso „Mano erdvė“ Geriausio namo interjero prizu. Tokį patį prizą prieš kelis mėnesius gavo ir Jurgos Marcinauskaitės su kolegomis sukurtas namo Druskininkuose interjeras. 

 

Laidos klausykite 2019 m. sausio 24d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal