Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Parodyk savo interjerą, pasakysiu, kas tu

„Reikia architekto“: Parodyk savo interjerą, pasakysiu, kas tu

Neseniai paaiškėjo geriausi Lietuvoje sukurti interjero architektūros kūriniai. Jų autoriai buvo apdovanoti jau aštuntą kartą kasmet Lietuvos architektų sąjungos ir Lietuvos ryto media grupės organizuojamame Lietuvos interjero architektūros konkurse „Mano erdvė”. Konkursas išryškina ir apdovanoja geriausius Lietuvoje sukurtus interjerus, jo metu išrenkami geriausi viešasis, biuro, buto ir namo interjerai.

Apie metų geriausius Lietuvoje sukurtus interjerus šioje laidoje kalbėsimės  su profesionalia tarptautine konkurso žiuri. Ją sudaro: interjero architektė, tarpdisciplininės dizaino studijos KENDU įkūrėja, Slovakijos interjero architektų asociacijos prezidentė Martina Uhrinova; interjero dizaineris, architektų biuro „AD Interior Design“ įkūrėjas, Ispanijos nacionalinės interjero dizainerių tarybos prezidentas Andoni Diaz Torres ir interjero architektė, architektų biuro „Studio id+“ įkūrėja, buvusi Europos interjero architektų tarybos (ECIA) prezidentė Anja Dirks iš Nyderlandų.

Visus konkursui „Mano erdvė 2022“ pateiktus projektus ir daugiau informacijos apie konkursa: https://plus.lrytas.lt/mano-erdve-2022/

Laidos klausykite 2022 m. gruodžio 12 d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal