Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Neįsimylėkite ir nesmerkite architektūros iš pirmo žvilgsnio

Kadangi architektūra neišvengimai mus supa, apie ją kalbame. Tiesa, kol kas dar ne tiek, kad ji užimtų adekvačią vietą tarp kitų kasdienių ar strateginių temų. Tačiau savo nuomonę „man patinka” arba „koks bjaurus”, arba „ir vėl stiklinė dėžė” išreiškia daugelis, atsidūręs prie pastato, pamatęs jo nuotrauką ar užsiminus pokalbyje. Ar tokio trumpo kategoriško verdikto gana, kad suprastume, kokia aplinka mus supa, kodėl ji tokia, irk ą daryti, kad būtų tokia, kokios norime? Architektūros kritikė iš Londono Catherine Slessor teigia, jog, norint suprasti architektūrą, būtina tam skirti laiko ir pastangų. O čia į pagalbą ateina architektūros kritika. Su Catherine Slessor šioje laidoje ir kalbėsimės, kam reikalinga architektūros kritika, kokia ji turėtų būti ir ką ji gali. 

Laidos klausykite 2019 m. lapkričio 14d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto“

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo“ laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal