Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: miestas plytose ir bituose

Save ateities lyderiais matantys miestai, o ir mažesnėmis ambicijomis pasižymintys, bet komforto, lygybės ir sveikos aplinkos siekiantys miestai neišvengiamai klojasi nematoma skaitmeninės realybės skraiste. Įvairūs matomi ir nematomi aparatai, programos stebi, matuoja, skaičiuoja mūsų veiksmus, planuoja rytojaus ir dešimtmečio prognozes. Skaitmeninėje aplinkoje miestas atveria savo informacijos klodus miestiečiams, kurie neišeidami iš namų gali ne tik sužinoti, kas vyksta, bet ir pasakyti savo nuomonę apie tai. „Išeiti į miestą“ reiškia nebe vien pasisėdėjimą kavinėje ar aikštėje, bet ir su šlepetėmis savo kambaryje. Apie tai, kaip šios dvi miesto realybės – fizinė ir skaitmeninė – sąveikauja, kaip jas kartu planuoti, kad miestas taptų dar patogesnis, teisingesnis ir patrauklesnis, laidoje kalbamės su architekte, dėstytoja, studijos „Hybrid Space Lab“ partnere Elizabeth Sikiaridi.

Laidos klausykite 2020 m. balandžio 2d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą “Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti “Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal