Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Ligoninė mažiesiems – arčiau namų ir gamtos

„Reikia architekto“: Ligoninė mažiesiems – arčiau namų ir gamtos

Kai suserga ar susižeidžia mažylis ir tenka skubėti į ligoninę, atrodo, svarbiausia – greita ir efektyvi pagalba, profesionalūs ir atjaučiantys gydytojai. Ligoninės aplinka pasitraukia į antrą planą. Tačiau vėliau prisiminimuose dažnai minimi šalti sterilūs koridoriai, ankštos, mažalangės palatos, skurdūs, nepatogūs baldai ir nykus ligoninės pastato vaizdas. O jei ligoninėje tenka užsibūti ilgiau, pastato, palatos ar net baldo dizainas tampa labai svarbus, nes lemia ir fizinę, ir psichologinę vaiko ir jo artimųjų savijautą.

Apie šiuolaikišką ligoninę vaikams, kokios jos reikia ir kokia ji gali būti šioje laidoje kalbėsimės su architekte, Švedijos architektūros biuro „White arkitekter“ biuro partnere, Čalmerso technologijų universiteto profesore Cristiana Caira.

Laidos klausykite 2023 m. birželio 1 d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

 

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal