Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Kas geriausio Lietuvos architektūroje?

Kas du metus Lietuvos architektūros derlius sukrinta į vieną pintinę. Ką geriausio per pastaruosius porą metų sukūrė Lietuvos architektai ar užsienio architektai Lietuvoje, paaiškėja per Lietuvos architektų sąjungos organizuojamus Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimus „Žvilgsnis į save“ (www.lietuvosarchitektura.lt). Tradiciškai, penkis geriausius projektus iš visų pateiktųjų išrenka nepriklausoma tarptautinė žiuri. Šiemet joje – Danijos architektė Anne Marie Galmstrup, Lenkijos architektas Piotr Smierzewski ir architektas iš Albanijos Saimir Kristo. Su jais ir kalbėsimės apie prieš savaitę išdalintus apdovanojimus, Lietuvos šiuolaikinės architektūros tendencijas ir diskutuosime, kodėl istorija yra toks svarbus geros architektūros ingredientas. 

Tarptautinės žiuri išrinkti „Žvilgsnio į save“ nugalėtojai. 

Laidos klausykite 2018 m. lapkričio 1d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal