Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Karantinas architektui – kūrybiškumo vitaminas

Foto: „Processoffice“ studija

Apie tai, kaip karantino metu namuose dirba, kuria ar formą palaiko dirigentai, dainininkai, šokėjai ar teatralai, pasakoja ir žiniasklaida, ir gausūs pačių menininkų įrašai socialiniuose tinkluose. O kaip šiomis precedento neturinčiomis sąlygomis kuria architektai? Ar jiems karantinas – poilsio, kontempliacijos, ar kaip tik – intensyvaus darbo laikas? Kaip architektui, kurio profesija remiasi kūryba  komandoje, sekasi dirbti uždarytam namuose? Apie tai pasikalbėsime su architektais Rolandu Paleku (Paleko ARCH studija), Gintautu Natkevičiumi (G. Natkevičius ir partneriai), Rolandu Liola (Arches), Gilma Teodora Gylyte (DO Architects) ir Roku Kilčiausku (Processoffice).

Laidos klausykite 2020 m. gegužės 7d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal