Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: kam Vilniaus mieste bus geriausia?

CitiesTips.com
Vilniaus miestas gali džiaugtis prognozėmis, kad ateinantį dešimtmetį jo gyventojų skaičius iš esmės nekis, t.y., nemažės. Tačiau kinta tų pačių gyventojų rūpesčiai ir lūkesčiai, jų elgesys mieste, sostinėje veikiantis verslas ir investicijos taip pat keičiasi, reaguodamos į pasaulines tendencijas. Todėl prieš dešimtmetį sukurti miesto valdymo planai turi keistis taip pat. 
Neseniai visuomenei buvo pristatyta nauja Vilniaus miesto Bendrojo plano koncepcija. Taigi, kokia sostinė ateityje bus Vilnius – europietiška ar amerikietiška? Kam joje bus suteiktas prioritetas: gyventojui, svečiui, verslui, automobiliui, gamtai? Kaip miestas užtikrins darnų, o ne chaotišką vystymąsi?
 
Rūta Leitanaitė, Justas Ingelevičius, Mindaugas Pakalnis, Mindaugas Statulevičius
Ketvirtadienį, birželio 29 d., 14.35 val. laidoje „Reikia architekto“ kalbėsimės apie Vilniaus miesto ateitį ir jos vairavimą su miesto vyriausiu architektu Mindaugu Pakalniu, Lietuvos Nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktoriumi Mindaugu Statulevičiumi ir architektu Justu Ingelevičiumi.

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal